Warsaw
21°
bezchmurnie
wilgotność: 73%
wiatr: 2m/s zach.
Max: 21 • Min: 19
Weather from OpenWeatherMap

Gala Raffaello 2017

W czwartek 22. czerwca odbyły się obchody XXV urodzin Rafaello. Huczna gala miała miejsce w ogrodach Pałacu w Wilanowie. Już 25 lat Rafaello gości na naszych stołach. Zważywszy na ten fakt, nie mogło zabraknąć pralin podczas imprezy – szklane kule, wypełnione po brzegi kokosowymi słodkościami Ferrero. Czerwono-biała sceneria, całkowicie zachowana w barwach marki, fascynowała i ekscytowała swoją estetyką. Ćwierćwiecze Rafaello uatrakcyjnił wspólny koncert Kayah i Piaska, którzy wykonali swoje największe hity, ale nie zabrakło także nowości, jakimi artyści porwali do tańca gości gali.

Jak przystało na event tej kategorii, nie zabrakło również ścianki, na której wdzięczyły się takie gwiazdy jak: Tamara Arciuch, Omena Mensah, Weronika Rosati, Bartek Kasprzykowski i wiele innych. O podniebienia gości zadbali Balveder i lejące się przez całą noc Proseco. Dodatkową atrakcją były drinki serwowane w kokosie na cześć pralinek Rafaello. 25. urodziny jednej z marek Ferrero, zgromadziły nie tylko gwiazdy, ale także znanych przedsiębiorców, projektantów, stylistów. Zachwyceni bogatym wystrojem i ogromnym balonem Rafaello wzbijającym się nad ziemią, z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną galę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Telewizja Warszawa działa na rynku od 2011 roku. Obecnie po czterech latach działalności w świecie mediów zmienia swój kontent, wprowadza nowe udogodnienia dla widzów oraz wyznacza sobie nowe cele, o których mogą Państwo poczytać na stronie o nas.
Daniel Wrocławek – właściciel stacji
Telewizja Warszawa
korespondencja:
Al. Solidarności 115 lok.2
00-140 Warszawa

Newsletter