Szanowni Państwo,
Telewizja Warszawa jest częścią działającej na rynku od 2011 roku międzynarodowej sieci Telewizji Regionalnych mających swoją siedzibę w Polsce. Telewizja Warszawa jest telewizją tworzoną dla mieszkańców Warszawy i okolic. Jesteśmy otwarci na Wasze porady i opinie. Zapraszam do współpracy.

Daniel Wrocławek – CEO Telewizji Warszawa

Telewizja Warszawa jest stacją informacyjno – rozrywkową.
Przede wszystkim, Telewizja Warszawa jest swoistego rodzaju informatorem o lokalnych firmach, instytucjach, wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych i ludziach związanych z Naszym regionem.

Głównymi formatami Telewizji Warszawa są programy z cyklu:
„FIRMOteka”, „GASTROmaniak”, „Dobra Szkoła”. Na stronie Telewizji Warszawa, odbiorca może za pomocą wewnętrznej wyszukiwarki odnaleźć firmę, która go interesuje i obejrzeć o niej reportaż. Za pomocą wyszukiwarki można również odnaleźć program jaki chcemy zobaczyć.
Wyszukiwanie następuje w wyniku wpisania: nazwy firmy (wydarzenia lub tytułu programu, nazwiska, nazwy własnej), jej adresu lub odpowiednich tagów, które możemy z dana firma (lub wydarzeniem) utożsamić.

Telewizja Warszawa nie ogranicza się do udostępniania filmów prezentujących lokalny biznes. Jako telewizja rozrywkowa, realizuje produkcje oparte na stworzonych przez Telewizje Regionalne formatach. Są to między innymi: „Warszawa Nocą”, „Zmiana Wizerunku”, „Modnie i wygodnie”, „Warszawski reporter” czy teleturniej „Moje miasto”.
Programy te realizowane są w całej sieci Telewizji Regionalnych i uczestniczą w nich firmy z regionu danej telewizji. Każdy widz może zalogować się na stronę każdej innej telewizji należącej do grupy Telewizji Regionalnych i oglądać odcinki z różnych regionów Świata. Sieć telewizji regionalnych cały czas się rozwija o inne miasta i państwa. Jeżeli jesteś zainteresowany otworzeniem stacji w swoim mieście – odwiedź zakładkę „Zostań szefem telewizji” znajdującą się na górze strony.

Telewizja Warszawa to również reportaże z imprez kulturalnych i wydarzeń dziejących się w Warszawie. Nie brakuje reportaży z czerwonego dywanu i wywiadów z gwiazdami. To również wywiady i programy o ludziach mieszkających obok Nas.

Telewizja Warszawa to również wykwalifikowana kadra nagraniowa i realizacyjna. Świadczymy usługi komercyjne takie jak:

  • nagrywanie teledysków,
  • nagrywanie spotów reklamowych
  • relacje na żywo
  • realizacje filmowe i telewizyjne
  • reportaże sponsorowane

Grupa Telewizji Regionalnych należąca do Daniela Wrocławka, to sieć stacji regionalnych której celem są podobne stacje, działające na sprawdzonych przez sieć formatach, Nasze stacje pracują nad tym by na bieżąco podnosić jakość swoich produkcji jak również powiększać zakres interakcji z widzami.

Zapraszamy do współpracy i oglądania Telewizji Warszawa.

Redakcja.