Warsaw
-1°
pochmurno z przejaśnieniami
wilgotność: 80%
wiatr: 5m/s płd. wsch.
Max: -3 • Min: -7
Weather from OpenWeatherMap

O nas

Witam Państwa,
Telewizja Warszawa działa na rynku od 2011 roku. Obecnie po czterech latach działalności w świecie mediów zmienia swój  kontent, wprowadza nowe udogodnienia dla widzów  oraz wyznacza sobie nowe cele, o których mogą Państwo poczytać poniżej.

Daniel Wrocławek – właściciel stacji

 

Telewizja Warszawa jest stacją informacyjno – rozrywkową.
Przede wszystkim, Telewizja Warszawa jest swoistego rodzaju informatorem o lokalnych firmach, instytucjach, wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych.

 

Głównymi formatami Telewizji Warszawa są programy z cyklu:
„FIRMOteka”, „GASTROmaniak”, „Dobra Szkoła”. Na stronie Telewizji Warszawa, odbiorca może za pomocą wewnętrznej wyszukiwarki odnaleźć firmę, która go interesuje i obejrzeć o niej reportaż. Za pomocą wyszukiwarki można również odnaleźć programy jaki chcemy zobaczyć.
Wyszukiwanie następuje w wyniku wpisania: nazwy firmy (wydarzenia lub tytułu programu), jej adresu lub odpowiednich tagów, które możemy z dana firma (lub wydarzeniem) utożsamić.

 

Telewizja Warszawa nie ogranicza się do udostępniania filmów prezentujących lokalny biznes. Jako telewizja rozrywkowa, realizuje produkcje oparte na stworzonych przez siebie formatach. Są to między innymi: „Warszawa Nocą”, „Zmiana Wizerunku”, „Modnie i wygodnie”, „Warszawski reporter” czy teleturniej „Moje miasto”.
Programy te realizowane są regionalnie i uczestniczą w nich firmy z regionu danej telewizji. Każdy widz może oczywiście załogować się na stronę każdej innej telewizji należącej do grupy Leinad Media Ltd i oglądać odcinki z różnych regionów.

 

Telewizja Warszawa to również reportaże z imprez kulturalnych i wydarzeń dziejących się w Warszawie. Nie brakuje reportaży z czerwonego dywanu i wywiadów z gwiazdami (zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdego cyklu w zakładce „Nasze programy”).

 

W lutym 2016 roku Telewizja Warszawa będzie również nadawać „na żywo” z terenu Warszawy.

 

Grupa Leinad Media Ltd, której celem są 23 podobne stacje, działające na sprawdzonych przez Telewizję Warszawa formatach, pragnie również podnosić jakość swoich produkcji jak również powiększać zakres interakcji z widzami.
Od 2016 roku każdy widz może publikować opinie o danym filmie oraz umieszczać komentarze dotyczące firm.

 

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o Leinad Media , odwiedź zakładkę Leinad Media.
Jeżeli chciałbyś aby Twoja firma, lub wydarzenie które organizujesz znalazło się na stornie Telewizji Warszawa lub innej stacji grupy LM – odwiedź zakładkę „Współpraca”
Jeżeli chciałbyś pomóc w rozwoju stacji grupy LM – odwiedź zakładkę „Współpraca” na stornie www.LeinadMedia.eu.

 

Gdzie można Nas oglądać?:

Główną platformą jest internet. Można Nas oglądać na stronie www.TelewizjaWarszawa.pl

Między godzinami 18:00 a 21:00 (poniedziałek, środa lub piątek)

premierowe odcinki programów na platformach kablowych :

VECTRA – kanał 711 (1,2 mln widzów)

UPC – kanał 159 (1.5 mln widzów)

INEA – kanał 293 (200 tys widzów)

oraz ponad 125 mniejszych telewizji kablowych w całej Polsce.

 

Zapraszamy do oglądania Telewizji Warszawa.

Redakcja.

Telewizja Warszawa działa na rynku od 2011 roku. Obecnie po czterech latach działalności w świecie mediów zmienia swój kontent, wprowadza nowe udogodnienia dla widzów oraz wyznacza sobie nowe cele, o których mogą Państwo poczytać na stronie o nas.
Daniel Wrocławek – właściciel stacji
Telewizja Warszawa
korespondencja:
Al. Solidarności 115 lok.2
00-140 Warszawa

Nowości

Newsletter