Warsaw
-1°
zamglenie
wilgotność: 80%
wiatr: 7m/s płd. wsch.
Max: -2 • Min: -6
Weather from OpenWeatherMap

Nasze Programy

„WARSZAWA NOCĄ” !!!NAGRODY!!!

czas: 15 minut emisja: raz w tygodniu premiera: w każdą środę

Jest to program, w którym pokazujemy jak bawi się Warszawa nocą. Clubbing w najlepszym wydaniu. Odwiedzamy rozrywkowe miejsca w stolicy. Rozmawiamy z DJ-ami, artystami i bawiącymi się ludźmi. W każdym odcinku jesteśmy również gośćmi na jednej z warszawskich dymówek. Co odcinek możliwość wygrania wejściówek.

„FIRMOteka” !!!NAGRODY!!!

czas: 10-15 minut emisja: 2 razy w tygodniu premiera: w każdy poniedziałek i czwartek

W każdym odcinku prezentujemy jedną z warszawskich firm. Opowiadamy jej historię, czym się zajmuje oraz przedstawiamy jej pracowników i plany na przyszłość. Program jest swoistego rodzaju promocją lokalnego biznesu. Widz, oprócz ciekawostek na temat danej firmy może prawie w każdym odcinku wygrać ufundowane przez nią nagrody.

„ZNANI I LUBIANI”

czas: 15 minut emisja: raz w tygodniu premiera: w każdą sobotę

Znany redaktor Michał Wichowski, rozmawia o sprawach zawodowych i prywatnych z osobami znanymi z prasy plotkarskiej. W każdym odcinku goszczą dwie osoby.

„GASTROmaniak” !!!NAGRODY!!!

czas: 10-15 minut emisja: raz na tydzień premiera: w każdą niedzielę

W każdym odcinku prezentujemy jedną z warszawskich firm działających w branży gastronomicznej. Opowiadamy jej historię, pokazujemy jej pracę, rozmawiamy z pracownikami. Program ma na celu przedstawienie widzom lokalnych firm gastronimicznych. Prawie w każdym odcinku widz może wygrać ufundowaną przez daną firmę – nagrodę.

„POWIADAM WAM”

czas: 15 min emisja: 2 razy w tygodniu premiera: w każdy czwartek i niedzielę

Raz w tygodniu w jednym (wcześniej zapowiedzianym) miejscu w Warszawie nasza kamera pozostaje do dyspozycji warszawiaków. Zapraszamy do naszej stacji by wypowiedzieć się na dowolny temat, zwierzyć się, zwrócić uwagę czy wyznać swoją miłość. Nasz realizator wybierze najciekawsze wypowiedzi i dwa razy w tygodniu wyemitujemy je w naszej stacji.

„DOBRA SZKOŁA” !!!NAGRODY!!!

czas: 10-15 minut emisja: raz w tygodniu premiera: w każdą sobotę

Program prezentuje warszawskie placówki związane z szeroko pojętą edukacją. Odwiedzimy żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe oraz instytucje i firmy oferujące kursy. W każdym odcinku przedstawiamy jedną z nich. Pokazujemy funkcjonowanie placówki, jak przygotowuje swoich uczniów do zawodu, rozmawiamy z najważniejszymi ludźmi w szkole również z uczniami i absolwentami. Jednym z celów programu jest pomoc w wyborze drogi edukacji.

„MODNIE I WYGODNIE” !!!NAGRODY!!!

czas: 15 minut emisja: raz w tygodniu (sezon = 12 odcinków) premiera: w każdy wtorek

W programie doświadczony stylista pokazuje jak należy się ubierać. W każdym odcinku ubieramy jedną osobę, opowiadamy jej historię. Punktem kulminacyjnym każdego odcinka jest profesjonalna sesja zdjęciowa bohaterki w doskonale przygotowanej stylizacji, makijażu i fryzurze. W odcinkach można wygrać nagrody ufundowane przez partnerów.

„KULISY MODY”

czas: 10 min emisja: raz w tygodniu premiera: w każdy piątek

W każdym odcinku przedstawiamy sylwetkę znanego projektanta/projektantki. W specjalnych odcinkach przedstawiamy również reportaż z imprez modowych oraz sesji fashion.

„GWIAZDORAMA”

emisja: raz w tygodniu premiera: w każdy poniedziałek

Dzień z życia celebryty. W programie występują również znani politycy i biznesmeni.

„PSTW” – PROGRAM SPECJALNY TELEWIZJI WARSZAWA

czas: 15–20 minut emisja: 2 razy w tygodniu premiera: każda środa i niedziela

Pokazujemy specjalne relacje z atrakcyjnych wydarzeń lub reportaże o ciekawych sprawach.

„WARSZAWSKI REPORTER”

czas: 15-20 minut emisja: raz w tygodniu premiera: w każdy piątek

Program poruszający problemy mieszkańców miasta stołecznego. Wspólnie z dziennikarzami warszawskiej gazety przyglądamy się sytuacjom związanym z codziennym życiem warszawiaków. Próbujemy odpowiedzieć na szereg trudnych pytań.

„ZMIANA WIZERUNKU”

czas: 15 minut emisja: raz w tygodniu (sezon = 8 odcinków) premiera: w każdą sobotę

Cykl, w którym prezentowane są nowości na rynku medycyny estetycznej, stomatologii, dietetyki, kosmetyki oraz porady i wypowiedzi na tematy interesujące pacjentów. W każdym odcinku jedna ze zgłaszających się kobiet przechodzi całkowitą metamorfozę – od operacji plastycznej po zabiegi upiększające.

„COOLturalna WARSZAWA”

czas: 15 minut emisja: raz w tygodniu premiera: w każdą środę

W tym programie Telewizja Warszawa pokazuje najciekawsze wydarzenia kulturalne dziejące się w Warszawie. Gościmy w muzeach, na premierach filmowych czy teatralnych i w wielu innych COOLturalnych miejscach.

„PROJEKT F.O.T.O”

czas: 10 minut emisja: raz w tygodniu premiera: w każdy piątek

Gościmy na ciekawych sesjach fotograficznych i planach teledysków zarówno tych znanych osób , jak i tych mniej znanych. Pokazujemy pracę ekip realizujących dany projekt.

„MUZYCZNE ODKRYCIA”

czas: 10 minut

W programie przedstawiamy sylwetki początkujących muzyków. Z gośćmi odcinka spotykamy się w różnych miejscach Warszawy, gdzie rozmawiamy o nich samych, ich muzyce, planach, marzeniach i osiągnięciach.

Telewizja Warszawa działa na rynku od 2011 roku. Obecnie po czterech latach działalności w świecie mediów zmienia swój kontent, wprowadza nowe udogodnienia dla widzów oraz wyznacza sobie nowe cele, o których mogą Państwo poczytać na stronie o nas.
Daniel Wrocławek – właściciel stacji
Telewizja Warszawa
korespondencja:
Al. Solidarności 115 lok.2
00-140 Warszawa

Nowości

Newsletter