Warsaw
-2°
bezchmurnie
wilgotność: 92%
wiatr: 3m/s płn. wsch.
Max: 2 • Min: -3
Weather from OpenWeatherMap

Franczyza

Stwórz lepszą przyszłość już dziś – pierwsza na świecie telewizja franczyzowa

Zawsze marzyłeś o tym, aby być właścicielem dużej firmy? Mieć wpływ na setki tysięcy osób i razem z nimi budować zupełnie inną przyszłość? Zainwestuj w telewizję franczyzową – biznes, o którym już niedługo będzie naprawdę głośno.

Nowa forma franczyzy

Jeśli franczyza kojarzyła ci się do tej pory tylko i wyłącznie z fast-foodami i kawiarniami, pora spojrzeć na nią z zupełnie innej perspektywy. Daniel Wrocławek, prywatny przedsiębiorca i znany biznesmen stworzył od podstaw innowacyjny pomysł sieci telewizji franczyzowych. W krótkim czasie produkt ten został doceniony przez Jury Plebiscytu Odkrycie Roku 2015 podczas Gali Biznesu. Na koncie pana Daniela Wrocławka znalazł się Diament „Odkrycia Roku”.

img2

Działalność telewizji

Telewizja franczyzowa to sieć, działająca pod wspólną nazwą Telewizji Regionalnych. Za ich pośrednictwem możecie Państwo relacjonować swoim widzom najnowsze informacje ze świata kultury i rozrywki, zajmując się tematami, które naprawdę interesują statystycznego Polaka. Wystarczy zaledwie 25 000 złotych na rozpoczęcie działalności, aby już po 3 miesiącach cieszyć się gwarantowanym zwrotem gotówki. Warunkiem jest jedynie przestrzeganie zakładanego formatu działalności.

Doświadczenie

Nie masz doświadczenia w branży mediowej? Nie szkodzi! Ściśle określone zasady działania, profesjonalne szkolenia na każdym etapie działalności i rozwoju, wsparcie sprzętowe, techniczne, merytoryczne – to wszystko, co oferowane jest w ramach współpracy. Otwierając własną telewizję franczyzową stajecie się Państwo częścią ogromnej grupy Telewizji Regionalnych, mających już swoje siedziby i kanały między innymi w Kielcach, a nawet w Warszawie! Jesteśmy w trakcie rozpoczynania prac wdrożeniowych w Lubinie oraz Trójmieście, konsekwentnie zwiększając zasięg.

Korzyści

Największą korzyścią, płynącą z faktu posiadania kanałów telewizji internetowej jest możliwość dotarcia do mieszkańców konkretnego miejsca- mniejszego lub większego miasta, a nawet wsi, przy równoczesnej dostępności dla osób z całej Polski. To absolutny ewenement, jeśli chodzi o telewizje regionalne i prawdziwą przyszłość telewizji. Należy także podkreślić fakt, iż pan Daniel Wrocławek, założyciel sieci telewizji franczyzowych, podjął działania wdrożeniowe telewizji poza granicami Polski.

Rozwój

Prace nad ukształtowaniem finalnego systemu funkcjonowania naszych telewizji zajęły blisko 5 lat. Oferowany produkt końcowy, jakim jest własna, regionalna telewizja franczyzowa to efekt współpracy setek pracowników – techników, dziennikarzy, czy specjalistów z zakresu zarządzania mediami. Gwarantujemy pełne wsparcie każdego inwestora, by już po kilku miesiącach każdy z nich swobodnie i przede wszystkim samodzielnie poruszał się w świecie mediów, zarządzając własnym biznesem dokładnie tak, jak założyciele największych stacji w Polsce.

Spełnij swoje marzenia już dziś, tworząc telewizję przyszłości.

W razie zainteresowania pisz: franczyza@telewizjawarszawa.pl

Telewizja Warszawa działa na rynku od 2011 roku. Obecnie po czterech latach działalności w świecie mediów zmienia swój kontent, wprowadza nowe udogodnienia dla widzów oraz wyznacza sobie nowe cele, o których mogą Państwo poczytać na stronie o nas.
Daniel Wrocławek – właściciel stacji
Telewizja Warszawa
korespondencja:
Al. Solidarności 115 lok.2
00-140 Warszawa

Nowości

Newsletter