Warsaw
-0°
zamglenie
wilgotność: 80%
wiatr: 6m/s płd. wsch.
Max: -2 • Min: -7
Weather from OpenWeatherMap

Ekipa

Daniel Wrocławek
Założyciel grupy Telewizje Regionalne

W Jego pracy celem jest projekt jako taki. Ze swoją zadaniową postawą jest w stanie wiele poświęcić, by doprowadzić plan do końca i stworzyć nową jakość. Jest odporny na stres i nie rozczula się nad sobą.

Ma wystarczająco dużo odwagi by podejmować ryzyko i wdrażać w życie pomysły, o którym innym się nawet nie śniło. Często musi zainwestować w projekt dużo czasu , pracy i pieniędzy, ale przeważnie trud się opłaca, bo potrafi stworzyć coś, co jest nie tylko wartościowe i użyteczne, ale też nowatorskie.

Najlepszym przykładem jego pracy jest grupa Telewizji Regionalnych, które do końca 2017 roku planowo będą skupiać 23 stacje w Polsce i za jej granicami.

Eliza Gwiazda

Jest zawsze tam gdzie ludzkie serca biją szybciej… Zawsze tam gdzie temperatura rośnie od blasku gorących gwiazd i błysku fleszy… Ścianki, celebryci i tłumy paparazzi to jej żywioły … Które zawsze zdoła okiełznać i ukazać świat salonów bez cenzury na swym portalu, którego nazwa mówi o nim już chyba wszystko – wblyskufleszy.pl

Dziennikarka, fashionistka, trendsetterka

Edyta Paszkowska
Pogodynka

Z zawodu dziennikarka. Jej pasją jest muzyka. W 2012 r. mogliśmy oglądać ją w programie muzycznym „Bitwa Na Głosy”, gdzie występowała w drużynie Piotra Rubika. To doświadczenie utwierdziło ją w przekonaniu, że warto realizować swoje marzenia i wymagać od siebie więcej. Od najmłodszych lat związana ze sceną, na swoim koncie ma wiele festiwali w Polsce i za granicą. Pasjonuje ją teatr, a w szczególności teatr muzyczny. Chętnie staje również przed obiektywem jako fotomodelka. Ulubiony cytat: „Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza”

Marcelina Kopyt

Kierownik artystyczny programu Dobry Wieczór Warszawo. Absolwentka Akademii Muzycznej, na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Finalistka programu „Bitwa na Głosy” oraz uczestniczka „ The Voice of Poland”. Modelka size plus. Naucza śpiewu oraz umuzykalnia małe dzieci. Prywatnie uprawia tenis, tabatę oraz pochłania seriale telewizyjne. Miłośniczka piercingu i tatuaży.

Kasia Bernaś

Studentka V roku Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu oraz absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kulturoznawstwo międzynarodowe. Kasię można było zobaczyć w wielu produkcjach telewizyjnych w tym w serialu M jak Miłość, Prawo Agaty, Na Wspólnej, Klan czy Galeria oraz w filmach krótkometrażowych Dzicz w reż. M. Kochanowskiej oraz Nie jesteś zły w reż. D. Gnatek. Na scenie zadebiutowała w spektaklu dyplomowym Wesele w reż. M. Strzępki. Ma na koncie różne role, ale jej najbardziej znaną kreacją jest Kaśka ZDROWAśka, w którą wciela się w kolejnych odcinkach swojego pierwszego tego typu w Polsce internetowego show. Do swojego projektu jako pierwsza Polska aktorka zaangażowała nawet gwiazdy światowego formatu takie jak George Clooney, Channing Tatum czy Emma Thompson. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, tworząc spektakl Zakonnica w przepraniu w reż. J. Mikołajczaka i współprodukcji Woopie Goldberg. Zachłanność czerpania z życia poprowadziła ją w stronę aktorstwa, które, jak mówi, daję jej szanse na zwielokrotnione życie. Energii do realizacji życiowych pasji szuka w dobrej kuchni i sporcie.

Karolina Kwaśniak

researcherka

Uczennica szkoły muzycznej na wydziale śpiewu solowego. Jej pasją jest śpiewy klasyczny, ale uwielbia także gotowanie i cukiernictwo. Jest kreatywna i pełna energii.

Anna Żaczkiewicz

Kierownik realizacji oraz prowadząca programy „FIRMOteka”, „GASTROmaniak” oraz „Dobra Szkoła”

Jest odpowiedzialna za pracę całej ekipy realizującej, czyli prezenterów, operatorów kamer czy montażystów.

To Ona sprawuje kontrole nad tym, by ekipa realizująca była na zawsze na miejscu nagrań.

Młoda mama. Pomimo ogromu pracy jej pasją jest udzielanie się w edukację swoich dzieci. Prowadzi zajęcia grup przedszkolnych swoich pociech. Pisze bajki, które cieszą się ogromną sympatią malusińskich.

Odważna, pełna pomysłów i z niebanalnym poczuciem humoru.

Olgierd Żemojcin
Kierownik realizacji, operator kamery

Operator kamery w lokalnych stacjach telewizyjnych Tele Raj, Tk3, Dami. Współpracownik programów informacyjnych, ogólnopolskich komercyjnych stacji tv.

Prywatnie interesuje się fotografią i sportami wodnymi.

W Telewizji Warszawa oprócz funkcji głównego operatora kamery odpowiedzialny jest za synchronizację ekip realizacyjnych i nagrań.

Jakub Półtorak
operator kamery

Absolwent filmoznawstwa na UJ oraz reżyserii na AFiT w Warszawie. Od 2006 r. związany z branżą mediową. Pracował m.in. w takich mediach jak: TVP (kliper), INTERIA.PL i RMF FM (operator kamery/realizator wizji), TV Republika (asystent ekipy realizacyjnej), Polskie Radio Program Pierwszy (spec. ds. autopromocji).

Od 1998 związany jest z kinem niezależnym jako reżyser /scenarzysta krótkich metraży fabularnych.

Kevin Aiston
Prowadzący programy: GASTROmaniak, Dobra Szkoła i FIRMOteka

Prezenter telewizyjny i radiowy. Osobowość znana głównie z tak-show „Europa da się lubić”. Najsłynniejszy anglik i strażak w Polsce.

Jest dowódcą sekcji i Członkiem Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie. Również Członkiem Polskiego Czerwonego Krzyża w tym samym ratownikiem medycznym i krwiodawcą. Należy także do Stowarzyszenia Komendantów i Dowódców w Waszyngtonie. Obecnie jest Ambasadorem Kompanii Przeciwpożarowej Ogólnokrajowej w Wielkiej Brytanii od roku 2008-2010.

Prywatnie miłośnik gotowania i dobrej kuchni.

Liv Pawłowska – prowadząca Programy Specjalne Telewizji Warszawa (PSTW)

Prezenterka, wokalistka. Absolwentka UJ na Wydziale Filozofii, Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku. Po wygranej programu zorganizowanego przez telewizję VIVA Polska na najlepszą prezenterkę współpracowała z VIVĄ oraz DISNEY CHANNEL.

Od 2003 związana z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, śpiewała m. in. w musicalach: „KOTY”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, „Les Miserables”, „Aladyn Jr”.

Od 2007 roku prowadzi Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego – filia w Warszawie, wyreżyserowała kilkadziesiąt koncertów oraz spektakli z udziałem dzieci i młodzieży.

Wydała singiel „Scar on my eye” oraz płytę BJF.

Edyta Piątkowska – Realizatorka i prowadząca program „Warszawa Nocą”. Opiekunka działu realizacji prezentacji video klientów.

Ambitna, sympatyczna, z poczuciem humoru dziewczyna marząca o pokoju na Świecie.

Z uwagi na fakt, że Edyta szybko nawiązuje kontakt z innymi ludźmi prowadzi najbardziej rozrywkowy program w Telewizji Warszawa.

Finalistka Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013. Finalistka MiSS Polonia Irlandii 2012. Półfinalistka „The look of the year”, Ćwierćfinalistka Miss Polski 2009:)

Edytę mogliśmy oglądać w serialach „Klan”, „Plebania” oraz „Daleko od noszy”

Klaudia Barcicka – realizatorka i prowadząca program „Warszawa Nocą”

Młoda warszawianka oraz studentka wydziału nauk o żywności. Ma wesołe usposobienie, lubi zwierzęta, książki, sport, gotowanie i dobrą zabawę. Wszędzie jej pełno, więc pojawia się także na najlepszych imprezach, które relacjonuje w programie Telewizji Warszawa.

Modelka, fotomodelka oraz II Vc Miss Queen Of The Year 2015.

Björn Svenson (15.04.86)- Artysta , Stylista , Projektant

Twórca projektu artystycznego Bjorn Svenson, oraz twórca i właściciel marki By BJORN.
W 2014 roku członek kapituły jury FASHION MAKEUP AWARDS 2014, w 2015 reprezentant Polski i woj. Łódzkiego (Projektant-projektowanie) na WORLD EXPO MILANO 2015 .Od 2015 po dzień dzisiejszy jako jeden z nielicznych Polaków zapraszany do prezentacji swoich projektów modowych na NEW YORK FASHION WEEK , LONDON FASHION WEEK , PARIS FASHION WEEKNa koncie Bjorna oprócz licznych projektów i pokazów autorskich kolekcji znajdują sie również udane przedsięwzięcia o charakterze stylizacyjnym. Jako stylista i dyrektor artystyczny odpowiada na co dzień za wizerunek biznesmenów, gwiazd showbiznes oraz elit pokazujących się na łamach magazynu BUSINESSMAN TODAY.
Na koncie Svensona są również liczne publikacje o zasięgu międzynarodowym w magazynach modowych i nie tylko: Businessman Today Promo Magazine, Corierre della sera, Dark Beauty Magazine, Elegant Magazine, Solis Magazine, Viva, Super Express, Ok Magazyn etc.
Do tego liczne publikacje online: Plejada.pl , wp.pl , pudelek.pl , onet.pl , fashionworldmagazine.com , darkbeautymag.com Vogue.it i inne Prace Bjorna jak również samego artystę podziwiać mogliśmy też w takich telewizjach jak :  Tvp1 Tvp2 Tvn Tvn Style Polsat 4funtv.

Na co dzień artysta porusza się między Warszawą a Londynem .

Aleks Mackiewicz – prezenter i wydawca działu moto w DWW.

Pasjonat dobrej kuchni, sztuki filmowej i muzyki przez lata manager gastronomii oraz event director ale także współpracownik rozgłośni radiowych i prezenter w tv urodzony w Szczecinie, przez pięć lat dokształcał się w Dublinie. zamieszkał w Warszawie gdzie dalej rozwija swoje pasje i spełnia się zawodowo

Łukasz Mojecki

Prezenter radiowy, wokalista, który ma za sobą spore osiągnięcia wokalne i sceniczne. Między innymi takie jak, pierwsze miejsce w kategorii wokaliści na świętokrzyskim festiwalu ”Scena dla Ciebie” w Kielcach czy udział w popularnym show telewizyjnym ” Bitwa na głosy ” zwycięskiej drużyny Andrzeja Piasecznego. Na co dzień, współwłaściciel firmy, a po godzinach wytężonej pracy, tworzy, komponuje, pisze własne teksty i nie potrafi odpędzić się od muzyki, która jest dla niego najważniejszym elementem codziennego funkcjonowania. Z wykształcenia jest dziennikarzem, – to jego druga miłość poza muzyką.

Magdalena Myczewska – prezenterka pogody.

Studentka studiów II stopnia kosmetologii medycznej SAN w Warszawie; ukończone studia licencjackie na Uniwersytecie Opolskim w zakresie chemii kosmetycznej oraz liczne doskonalenia zawodowe z kosmetologii pielęgnacyjnej.

Finalistka Miss Polonia 2011, modelka i fotomodelka. Młoda, ambitna, z poczuciem humoru. Interesuje się modelingiem, innowacjami w dziedzinie kosmetologii estetycznej, zdrowym odżywianiem, sportem, chemią i fotografią.

Anna Dydyna – redaktorka „Loży szyderców”

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, wydziału prawa. Jest osobą towarzyską i rozgadaną. To wieka miłośniczka kina, ogląda wszystko i wszędzie. Chętnie czyta kryminały i książki psychologiczne. Latem często pływa i jeździ konno, a zimą można ją spotkać na alpejskich lodowcach.

 

 

 

 

Arkadiusz Gronczewski – operator

Wieloletni doświadczony operator kamery i montażysta. Profesjonalne realizacje filmów dokumentalnych, reportaży, teledysków, dla komercyjnych i indywidualnych klientów. Artystyczne i indywidualne podejście do każdego projektu. Otwarty na nowe wyzwania i pomysły. W wolnych chwilach -fotografia.

Telewizja Warszawa działa na rynku od 2011 roku. Obecnie po czterech latach działalności w świecie mediów zmienia swój kontent, wprowadza nowe udogodnienia dla widzów oraz wyznacza sobie nowe cele, o których mogą Państwo poczytać na stronie o nas.
Daniel Wrocławek – właściciel stacji
Telewizja Warszawa
korespondencja:
Al. Solidarności 115 lok.2
00-140 Warszawa

Nowości

Newsletter